Serveer je zelfgebakken pizza of hapjes op deze stoere Puur Hout ronde borrelplank van Bowls and Dishes. Het beukenhout is een natuurproduct. Elke borrelplank van Puur Hout is gestoomd, waardoor het stabieler wordt en minder snel vervormt door invloed van vocht of temperatuurwisselingen. De pizzaplank kan ook uitstekend als snijplank of serveerplank gebruikt worden en staat ook mooi rechtop tegen de keukenwand aan of als decoratie op tafel. Deze plank heeft een diameter van 35 cm. De pizza - borrel plank is ook verkrijgbaar in 40, 45 en 50 cm diameter.
Uitstekend bedrijf dat waar levert voor zijn geld. binnen 5 weken besteld, gelverd en werkend op locatie in Oosterbeek. En dan ook nog eens een topproduct geleverd.
Zeer tevreden van de klantendienst, echt een steengoede opvolging in geval van vragen of andere issues!
Top levering!
Hele fijne website, snelle levering en mooie ovens!
Mijn vrouw en ik zijn op een frisse Februaridag op een demodag bij Harm en Rianne geweest om pizza's te proeven uit de steenoven.
Weergaloos. Ook de oven zag er fantastisch uit.
Het duurde dan niet heel lang voordat we tot de aanschaf overgingen.
Omdat een dergelijk product goed neergezet dient te worden hebben we hen diverse malen gebeld om ons te ondersteunen met tips.
Gelukkig was dit geen enkel probleem en zijn we zeer goed geholpen.
Een echte aanrader. Vincent & Jeanine
Mooie ovens, een goede uitleg en heerlijke pizza's.
Ontvang als eerste recepten en tips